Jdi na obsah Jdi na menu

Výběr hlášení

GÓLY A ASISTENCE

Čas (51:30), gól týmu (Kanady) vstřelil hráč číslo (27, jméno, příjmení), asistence hráč(i) (28, jméno, příjmení) a číslo (29, jméno, příjmení). Stav utkání (1:0).

Oprava gólu:(první, druhý, třetí…) gól týmu (Kanady) vstřelil hráč číslo (…), asistence hráč(i) (…)

Gól nemůže být uznán:

·         protože byla přerušena hra.

·         protože puk přešel brankovou čáru po vypršení času.

·         protože puk nepřešel brankovou čáru.

·         pro posunutí branky.

·         pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

·         protože byl dosažen kopnutím.

·         pro usměrnění puku rukou do branky.

·         protože puk se odrazil do branky od rozhodčího.

·         protože byl dosažen vysokou holí.

TRESTY

Čas (51:30), hráč týmu (Kanady) číslo (27, jméno, příjmení):

• vyloučen na dvě minuty za: 2 (MT)
  • vyloučen na pět minut za: (VT)
  • vyloučen na dvě plus dvě minuty za: 4
  • potrestán osobním trestem za: 10 (OT)
  • potrestán osobním trestem do konce utkání za: 20 (OK)
  • potrestán trestem do konce hry za: 25 (TH)

Trest pro brankáře

Čas (51:30), brankář týmu (Kanady) číslo (27, jméno, příjmení) potrestán (trest – př. dvouminutovým trestem) za (důvod trestu). Trest odpyká hráč číslo (3, jméno, příjmení).

Současně uložené tresty

Čas (51:30), hráč týmu (hosté) číslo (27, jméno, příjmení) vyloučen (na dvě minuty) za (důvod trestu).

Hráč týmu (domácí) číslo (29, jméno, příjmení) vyloučen (na dvě minuty) za (důvod trestu). Týmy hrají ve stejném počtu.

!!! Při stejném trestu: Čas (51:30) hráč týmu (hosté), číslo (27, jméno, příjmení) a hráč týmu (domácí) číslo (29, jméno, příjmení) vyloučeni na dvě minuty za (důvod trestu). Týmy hrají ve stejném počtu.

Menší trest pro hráčskou lavici

Čas (51:30), menší trest pro hráčskou lavici týmu (Kanady) za (důvod trestu). Trest odpyká hráč číslo (3, jméno, příjmení).

Větší trest a osobní trest do konce utkání

Čas (51:30), hráč týmu (Kanady) číslo (27, jméno, příjmení) potrestán pětiminutovým trestem a automaticky osobním trestem do konce utkání za (důvod trestu). Pětiminutový trest odpyká hráč číslo (12, jméno, příjmení).

Trestné střílení

Čas (51:30), za (důvod trestu) hráče (Kanady), číslo (27, jméno, příjmení) nařízeno trestné střílení. Trestné střílení bude provádět hráč (Finska) číslo (25, jméno, příjmení).